Mesto Bardejov - svetové dedičstvo UNESCO

skendehuplru

1. apríla 2013  odštartoval 4. ročník internetovej súťaže o „Najkrajšie mesto a obec Slovenska 2013“, ktorú už po druhýkrát vyhlásil regionálny informačný portál www. slovakregion.sk. Do tejto súťaže, ktorá sa končí 31. októbra,  sa ešte stále môžu prihlásiť všetky oprávnené osoby, ktoré sa zaregistrujú na stránke www.slovakregion.sk

PRAVIDLÁ SÚŤAŽE:

1.) Do súťaže sa môžu prihlásiť osoby - hlasujúci, ktorí majú záujem podporiť mestá a obce Slovenska prostredníctvom internetu na www.slovakregion.sk.

Hlasovať môžu len registrovaní užívatelia. Každý užívateľ musí mať kompletne vyplnené registračné údaje. Registrácia je bezplatná a nezaväzujúca. Registrácia tu!

2.) Hlasovať za mesto/obec je možné maximálne jedenkrát za hodinu za to isté mesto/obec (to znamená, že jedno a to isté mesto/obec dostane od jedného hlasujúceho maximálne 24 hlasov denne). Hlasovať sa môže za viac miest a obcí v priebehu jednej hodiny.

Hlasuje sa kliknutím na "Pridaj hlas!" v hlasovacom zariadení pod prezentáciou mesta/obce.

3.) Odoslané hlasy prihlásených užívateľov sa generujú do poradia na stránke: Hlasy užívateľov.

4.) Zvíťazí mesto/obec, ktoré získa najviac hlasov.

Výsledky budú zverejnené 5.11.2013 o 12:00 hod.

Milí Bardejovčania, rodáci, krajania  a všetci priaznivci  nášho mesta, ktorí ste zblízka alebo zďaleka! Ešte raz vám patrí veľké poďakovanie za váš aktívny prístup. Ak chcete naďalej podporovať Bardejov alebo ste sa o tejto súťaži dozvedeli len teraz, stále máte možnosť hlasovať.

Najblišie udalosti

19 apr 2023
19:00 - 22:00
Panikári

 

sms informacie

 

ukrajina

 

grantove projekty

 

partnerske mesta

 

aed

 

covidTEL

 

btv

 

kino zriedlo

 

kulturaS

 

plavaren

 

mladez

 

Máte otázku?
Kontaktný formulár »
Napíšte nám