Mesto Bardejov - svetové dedičstvo UNESCO

honba za pokladmi pskPočas tohtoročnej letnej sezóny aj na podporu cestovného ruchu pripravil Prešovský samosprávny kraj ( ďalej „PSK“) novinku pre všetkých návštevníkov kraja pod názvom „Honba za pokladmi Prešovského kraja“.

V Bardejove čakajú na návštevníkov okrem iných pokladov aj tieto dva, ktoré boli vybrané do súťaže:

  • radnica v Bardejove - prvá renesančná meštianska stavba na Slovensku zo začiatku 16. storočia
  • skanzen v Bardejovských Kúpeľoch - najstarší skanzen na Slovensku

 

Každému, kto navštívi jednu zo 16 vybraných inštitúcií a lokalít v celom kraji, ktoré PSK označili ako poklady bude ponúknutý nejaký bonus (zľava na vstupnom, darček). Kompletný zoznam všetkých zapojených lokalít je uvedený na webovej stránke: http://www.po-kraj.sk/sk/kraj-ponuka/zaujimavosti/honba-za-pokladmi/. Pre záujemcov je tam k dispozícii aj prezentačný leták s kupónmi na zľavu. Pre tých, ktorí sa rozhodnú spoznávať poklady PSK systematicky, je pripravený ďalší bonus. Môžu získať pas hľadača pokladov, do ktorého na mieste dostanú pečiatku a po vyzbieraní minimálne 5 pečiatok odošlú pas organizátorom, budú zaradení do žrebovania o zaujímavé ceny, okrem iného aj atraktívne víkendové pobyty v Prešovskom kraji.

Projekt trvá do 15. septembra 2013 a na webovej stránke PSK návštevníci môžu hlasovať za najkrajšie miesto, ktoré navštívili.

Najblišie udalosti

Žiadne udalosti

 

sms informacie

 

grantove projekty

 

partnerske mesta

 

aed

 

btv

 

kino zriedlo

 

kulturaS

 

plavaren

 

mladez

 

Máte otázku?
Kontaktný formulár »
Napíšte nám