Mesto Bardejov - svetové dedičstvo UNESCO

coca kam bjBratislava, 20. novembra 2012 – Ako každý rok, aj tento sa usmiaty, červeno-biely Santa Claus vyberie na cestu okolo Slovenska. So svojím kamiónom opäť navštívi 15 miest, avšak väčšina je nová. Santa si vybral ako prvé mesto Bardejov a Radničné námestie, ktoré sa v stredu 5. decembra rozžiari vďaka jeho Coca-Cola Vianočnému kamiónu.

Tento rok je Santov Coca-Cola Vianočný kamión nepatrne upravený, ale kreslo, v ktorom si vypočuje každé vianočné želanie, však zostalo zachované. Súčasťou milého programu je aj špeciálny tanec pre deti na slová pesničky „Vianoce už prišli“, ktorý ich zabaví a zároveň zahreje počas popoludnia. Deti sa ho naučia od pomocníkov Santu – usilovných škriatkov.

Cieľom Santa Clausa a jeho Coca-Cola Vianočného kamiónu je, okrem rozdávania radosti malým i veľkým, aj pomoc miestnym komunitám a charitatívnym organizáciám. Tento rok tomu nebude inak. Výťažok zo špeciálneho vianočného predaja suvenírov bude v Bardejovskej Novej Vsi venovaný Hospicu Matky Terezy. Symbolický šek odovzdá po ukončení predaja jeho zástupcovi moderátor podujatia.

Priebeh Coca-Cola Vianočnej tour je v každom meste rovnaký. Program začína o 16:00, kedy moderátor učí deti špeciálny tanec a o 16:30 prichádza Santa Claus so svojím Coca-Cola Vianočným kamiónom. Záver celej akcie je o 18:00, kedy sa návštevníci so Santom rozlúčia a vyprevadia ho na cestu do ďalšieho mesta, aby mohol rozdávať vianočnú atmosféru a radosť aj iným.

Santa Clausa s Coca-Cola Vianočným kamiónom môžete ešte vidieť v nasledovných mestách:

6.12.    Košice, Hlavná ulica

7.12.    Spišská Nová Ves, Radničné námestie

8.12.    Rimavská Sobota, Hlavné námestie

9.12.    Veľký Krtíš, Námestie Augusta Horislava Škultétyho

10.12.  Zvolen, Námestie SNP

11.12.  Dolný Kubín, Námestie slobody

12.12.  Trstená, Nám. M. R. Štefánika

13.12.  Žilina, Námestie A. Hlinku

14.12.  Trenčín, Mierové námestie

15.12.  Nitra, Svätoplukovo námestie

16.12.  Levice, Námestie hrdinov

17.12.  Nové Zámky, Hlavné námestie

18.12.  Šamorín, parkovisko pri autobusovej stanici, Agátová ulica

19.12.  Malacky, Mierové námestie

Pre tých, ktorí sa nebudú môcť prísť pozrieť na Coca-Cola Vianočný kamión, je pripravená internetová stránka, na ktorej môžu sledovať jeho putovanie po Slovensku a fotografie z miest, ktoré už navštívil - www.vianocnykamion.sk/. Informácie budú zároveň zverejňované aj na špeciálnej fan page Coca-Cola Vianočný kamión na Facebooku.

 

Spoločnosť Coca-Cola

Spoločnosť Coca-Cola je najväčším výrobcom nápojov na svete a osviežuje zákazníkov takmer 500 značkami perlivých a neperlivých nápojov. Spolu so značkou Coca-Cola, ktorá je uznávaná ako najcennejšia značka sveta, patrí do portfólia spoločnosti pätnásť značiek s hodnotou rádovo miliárd dolárov. Sú to napríklad značky Coca-Cola light, Fanta, Sprite, Coca-Cola Zero, vitaminwater, Powerade, Cappy alebo illy issimo. Coca-Cola je v celosvetovom meradle najväčším dodávateľom perlivých nápojov, džúsov, džúsových nápojov a čajov a káv na okamžitú spotrebu. Prostredníctvom najväčšieho nápojového distribučného systému na svete si spotrebitelia vo viac než 200 štátoch vychutnávajú nápoje spoločnosti v množstve 1,7 miliardy porcií denne. Spoločnosť Coca-Cola sa trvalo angažuje v budovaní udržateľných spoločenstiev a zameriava sa na iniciatívy, ktoré chránia životné prostredie a šetrí prírodné zdroje, podporuje aktívny a zdravý život, vytvára bezpečné a otvorené pracovné prostredie pre svojich spolupracovníkov a podporuje hospodársky rozvoj v spoločenstvách, kde pôsobí. Ďalšie informácie nájdete na webovej stránke www.thecoca-colacompany.com.

Najblišie udalosti

Žiadne udalosti

 

sms informacie

 

grantove projekty

 

partnerske mesta

 

aed

 

btv

 

kino zriedlo

 

kulturaS

 

plavaren

 

mladez

 

Máte otázku?
Kontaktný formulár »
Napíšte nám