Mesto Bardejov - svetové dedičstvo UNESCO

skendehuplru

bardejovicaV  preddušičkový piatok  26.10.2012 sa v Bratislave v Mlynskej doline uskutočnila najväčšia akcia zimného semestra pre Bardejovčanov mimo Bardejova. Už po tretí krát sa konala v podniku Kotolňa pub a v našej organizátorskej réžii. Tento krát sme sa skutočne snažili, aby sa na akciu dostali najmä Bardejovčania a naši priatelia. Aj to bol jeden z faktorov nižšej účasti ako minule, ale aj napriek tomu si udržala Bardejovica svoj štandard a nezúčastnilo sa jej menej ako 400 ľudí !

O zábavu sa už po tretí krát staral DJ Michal Hečko a celú akciu sme oživili aj niekoľkými zábavnými mini-súťažami, ako napríklad pitie piva z taniera za pomoci lyžice. Parket opäť neostal prázdny a ľudia sa bavili, ako aj pominulé akcie. Vrcholom večera bola "Polnočná tombola", ktorú sa nám však ešte ani raz nepodarilo realizovať v čase, podľa jej prívlastku. Po cenách od Prvej stavebnej sporiteľne prišli na rad krásne ceny od mesta Bardejov pod záštitou primátora, za ktoré sme vďační. Tento krát sme mali aj jednu špeciálnu cenu od zľavového portálu setriza3.sk, a to dvojdňový pobyt pre 2 ľudí s polpenziou v krásnej slovenskej obci Čičmany s tradičnou ľudovou architektúrou.

Ďakujeme všetkým naším partnerom za podporu a všetkým zúčastneným za účasť . Tešíme sa na Vás v lete na ďalšej Bardejovici. Viac informácii a fotoprílohu nájdete na stránke www.bardejovica.sk

Martin Karvaš, organizátor

Najblišie udalosti

19 apr 2023
19:00 - 22:00
Panikári
12 máj 2023
19:00 - 22:00
Tublatanka 40rokov
17 apr 2023
19:00 - 22:00
PACHO – Zbojník z Hybe
12 mar 2023
18:00 - 21:00
Galavečer ocenených

 

sms informacie

 

ukrajina

 

grantove projekty

 

partnerske mesta

 

aed

 

covidTEL

 

btv

 

kino zriedlo

 

kulturaS

 

plavaren

 

mladez

 

Máte otázku?
Kontaktný formulár »
Napíšte nám