Mesto Bardejov - svetové dedičstvo UNESCO

skendehuplru

Mladý vývojár na prahu dospelosti Marek Dutka pripravil veľmi zaujímavý dobrovoľný projekt pre mobilné telefóny s OS Android o svojom rodnom meste Bardejov – "Sprievodca Bardejovom "

Aplikácia poslúži pre všetkých obyvateľov mesta Bardejov, no určite je veľmi významným sprievodcom aj pre všetkých, ktorí sa mesto Bardejov chystajú navštíviť ako turisti.

Aplikácia Sprievodca Bardejovom je graficky spracovaná vo farbách mesta a poskytuje naozaj informáciami nabitého sprievodcu. 

V aplikácii nájdete množstvo informácií o histórii mesta, architektonických pamiatkach a tiež množstvo informácií o kultúrnych a spoločenských podujatiach. Nechýbajú ani informácie o možnostiach relaxu, športu a turistických chodníčkoch v historickom centre mesta Bardejov a jeho širokom okolí. Samozrejmosťou sú aj informácie o Bardejovských kúpeľoch.

Turistov potešia informácie o možnostiach dopravy,  o ubytovaní a nechýba ani kontakt na turistickú kanceláriu v meste Bardejov. Aplikácia Sprievodca Bardejovom je doplnená o zaujímavé fotografie a galériu z tých najkrajších kútov mesta a navyše je prepojená priamo s mapou, ktorá poskytuje možnosti orientácie v meste.

  Aplikácia Sprievodca Bardejovom je naozaj prepracovaná aplikácia, ktorá poskytuje komplexné informácie o meste Bardejov a jeho širokom okolí.

Aplikáciu si môžete stiahnuť na stránke: https://play.google.com/store/apps/details?id=norka.bardejov

alebo pomocou QR kódu:

qr code spr bj

Najblišie udalosti

19 apr 2023
19:00 - 22:00
Panikári
12 máj 2023
19:00 - 22:00
Tublatanka 40rokov
17 apr 2023
19:00 - 22:00
PACHO – Zbojník z Hybe
12 mar 2023
18:00 - 21:00
Galavečer ocenených

 

sms informacie

 

ukrajina

 

grantove projekty

 

partnerske mesta

 

aed

 

covidTEL

 

btv

 

kino zriedlo

 

kulturaS

 

plavaren

 

mladez

 

Máte otázku?
Kontaktný formulár »
Napíšte nám