Mesto Bardejov - svetové dedičstvo UNESCO

Do Bardejovských kúpeľov sa teraz bude chodiť aj za omladením. V stredu 3. októbra 2012 slávnostne otvorili nové BEAUTY STUDIO zamerané hlavne na omladenie tváre a tela.

Rozšíri sa tak ponuka doplnkových služieb, ktoré klientom kúpeľov zatraktívňujú a spríjemňujú pobyt. Moderne vybavené štúdio bude pracovať v stredu až v nedeľu od 9.00 do 21.00 hod. Štúdio  ponúka najmodernejšie dermatokozmetické prístroje a portfólio produktov zameraných na kozmetické ošetrenia.

Spojenie špičkovej technológie, liečebno- skrášľujúcej kozmetiky MASSADA a profesionality personálu pomôže klientom dosiahnuť vzhľad podľa svojich predstáv a zvýšiť pocit spokojnosti a vnútornú harmóniu.

Štúdio pomocou IPL prístrojov umožňuje liečbu a odstraňovanie akné, prístrojové ošetrenia mastnej a aknóznej pleti, liečbu a odstraňovanie pigmentových škvŕn a cievok, ale aj strií, či  fotorejuvenizáciu - fotoomladenie. K ďalším ošetreniam v štúdiu patrí neinvazívne odbúravanie tuku - kavitácia, rádiofrekvenčné tvarovanie postavy, prístrojová endermológia - lymfodrenáž, trvalá fotoepilácia a kozmetické kúry na tvár.

Najblišie udalosti

Žiadne udalosti

 

sms informacie

 

grantove projekty

 

partnerske mesta

 

aed

 

btv

 

kino zriedlo

 

kulturaS

 

plavaren

 

mladez

 

Máte otázku?
Kontaktný formulár »
Napíšte nám