Mesto Bardejov - svetové dedičstvo UNESCO

skendehuplru

Mestský úrad – oddelenie sociálne, bytové a zdravotníctva usporiadalo už 7. ročník Olympiády seniorov o putovný pohár primátora mesta. Šesťčlenné družstvá z bardejovských zariadení pre seniorov, denných centier, Jednoty dôchodcov, Združenia kresťanských seniorov a po prvý raz aj z družobnej Českej Lípy sa stretli 8.9.2011 v areáli ZpS TOPĽA, aby si zmerali sily v rôznych športových disciplínach.

Dobrá nálada, súťaživý duch, spolupatričnosť ku skupine, ale predovšetkým zmysel pre humor sprevádzal celý športový deň. Všetky disciplíny boli podfarbené povzbudzovaním „svojich“ a výbuchmi smiechu. Dokonca sa do fandenia zapojili aj detičky zo susednej materskej školy. Všetci seniori podávali výborné  športové výkony. Dokázali, že ani po duševnej stránke nezostarli a vtipnými veršovačkami komentovali svoje aktivity z celého dňa.

V tomto roku bolo najúspešnejšie družstvo z Denného centra v Bardejove a získalo Putovný pohár primátora mesta. Výhercov a všetkých účastníkov  osobne   dekoroval a ocenil  primátor MUDr. Boris Hanuščak.

Priatelia z Českej Lípy  boli nadšení atmosférou tohto už tradičného podujatia pre bardejovských seniorov a tešia sa na ďalšie ročníky. Krásny deň, kedy sa stretli priatelia pri športovaní s hudbou, humorným slovom a dobrým jedlom  má veľkú odozvu u seniorov mesta. Tešíme sa na ďalšie ročníky.

Najblišie udalosti

07 okt 2023
19:00 - 22:00
KLIMAKTÉRIUM 1
28 sep 2023
19:00 - 21:00
SILNÉ REČI - STAND UP
14 nov 2023
18:00 - 21:00
Na srdci mi hraj
07 sep 2023
08:00 - 17:00
Výstava Naiva Art Kult_ Srbsko

 

sms informacie

 

ukrajina

 

grantove projekty

 

partnerske mesta

 

aed

 

covidTEL

 

btv

 

kino zriedlo

 

kulturaS

 

plavaren

 

mladez

 

Máte otázku?
Kontaktný formulár »
Napíšte nám