Mesto Bardejov - svetové dedičstvo UNESCO

skendehuplru
sprava_o_samosprave Je bežnou zvyklosťou, že orgány samosprávy najmä na záver svojho funkčného pôsobenia informujú o svojej činnosti rôznymi formami a v rôznych časových úsekoch.

Cieľom je informovať verejnosť o tom, čo, ako a pre­čo robia, z viacerých dôvodov. Klasickým dôvodom je nakladanie s verejnými zdroj­mi, skladanie účtov občanom z hľadiska plnenia základného poslania zastupiteľských orgánov pri správe a rozvoji mesta.

Aj mesto Bardejov využíva tento  komunikačný nástroj a z pohľadu hodnotenia tohto nástroja je významná dostupnosť správy, dostupnosť uverejnených dát a okrem toho správa musí poskytnúť analytický rozmer, čo jednoducho znamená, že údaje musia umožniť vykonať   analýzy a interpretáciu.

V tomto zmysle bola spracovaná správa o stave samosprávy mesta Bardejov za obdobie 2007 až 2010, ktorú Vám aj touto formou zverejňujeme.


Tento informačný materiál o činnosti samosprávy mesta Bardejov Vám chce poskytnúť ucelený prehľad o pôsobení a plnení úloh v jednotlivých  oblastiach života v meste. Jeho úlohou je faktografický informovať o základných parametroch jednotlivých činností mesta, poskytnutím informácií o vecnom použití zdrojov mesta. Sme presvedčení, že dosiahnuté výsledky ako aj vypracované zámery a projekty na riešenie ďalších potrieb rozvoja mesta ale aj každodenného života občanov dávajú dobrý predpoklad na zlepšovanie kvality života v našom krásnom meste.

sprava_o_samosprave

 

 

 


Normal 0 21 false false false SK X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

Jozef Jurčák

Najblišie udalosti

19 apr 2023
19:00 - 22:00
Panikári
12 máj 2023
19:00 - 22:00
Tublatanka 40rokov
17 apr 2023
19:00 - 22:00
PACHO – Zbojník z Hybe
12 mar 2023
18:00 - 21:00
Galavečer ocenených

 

sms informacie

 

ukrajina

 

grantove projekty

 

partnerske mesta

 

aed

 

covidTEL

 

btv

 

kino zriedlo

 

kulturaS

 

plavaren

 

mladez

 

Máte otázku?
Kontaktný formulár »
Napíšte nám