Mesto Bardejov - svetové dedičstvo UNESCO

skendehuplru

Je dôležité, v akom estetickom priestore žijeme, pracujeme, existujeme. Snaha o skrášľovanie životného priestoru patrí k vlastnostiam, ktoré sú pre kvalitný život moderného človeka potrebné. Už v minulosti sme si vo vlastnej réžii skrášlili exteriér školy (revitalizácia parku pred telocvičňou), plynule v týchto činnostiach pokračujeme ďalej.

Medzinárodný deň detí sme na našej škole využili „po gazdovsky“. Pred telocvičňou sa nachádza starý peň stromu. Keďže sme ho chceli zachovať, peň sme obkopali. Krásne sa ukázali korene, ktoré sme namaľovali do žltej farby. Vytvorilo sa slniečko, ktoré bude symbolicky svietiť na našich žiakov vždy, aj v daždi J .

Ruku k dielu priložili domáci „podvinbargskí“ učitelia (Mgr. Andrea Chovanová, Mgr. Slavka Bobaliková) i naši starší, fyzicky zdatní žiaci. Všetkým srdečne ďakujem a vážim si ich snahu o skrášlenie prostredia našej školy.

Celú akciu vnímame ako výchovný moment pre našich žiakov, ktorí sa v budúcnosti o svoje životné priestory budú starať.

 

Mgr. Milena Kravcová

riaditeľka ZŠ s MŠ Pod Vinbargom v Bardejove

Zverejnil: Marek Duleba, 2021-06-08, 14:56  marek.duleba@bardejov.sk

Najblišie udalosti

19 apr 2023
19:00 - 22:00
Panikári
12 máj 2023
19:00 - 22:00
Tublatanka 40rokov
17 apr 2023
19:00 - 22:00
PACHO – Zbojník z Hybe
12 mar 2023
18:00 - 21:00
Galavečer ocenených

 

sms informacie

 

ukrajina

 

grantove projekty

 

partnerske mesta

 

aed

 

covidTEL

 

btv

 

kino zriedlo

 

kulturaS

 

plavaren

 

mladez

 

Máte otázku?
Kontaktný formulár »
Napíšte nám