Mesto Bardejov - svetové dedičstvo UNESCO

Samospráva Bardejova rozširuje možnosti informovania obyvateľov mesta o aktuálnych udalostiach, ktoré môžu mať vplyv na komfort či už ich bývania, alebo života všeobecne.

Od dnešného dňa (1. júna) spúšťa na webovej stránke www.bardejov.sk projekt SMS info: v nich sa prostredníctvom registrácie môžete prihlásiť na odber SMS správ, ktoré vás budú informovať o podstatných očakávaných udalostiach, ktoré sa v konečnom dôsledku môžu negatívne prejaviť na bežnom fungovaní domácností (plánované odstávky elektrickej energie, prekopávky, stavebné konania a pod., informácie o plánovaných zásahoch spoločností Bardterm, s.r.o., Bardbyt , s.r.o.).

SMS správy budú mať iba informačný charakter, t.z,. že na ne nie je potrebné odpovedať:

po vašej registrácii na http://www.bardejov.sk/aktuality/2179-sms-info

dostanete informáciu nevyžiadane. Na webovej stránke mesta bude od 15.00 hod. umiestnený aj banner (na pravej strane medzi položkami Testovanie COVID a Sčítanie obyvateľov), na ktorý keď kliknete, dostanete sa na registráciu SMS.

Registrácia bude spustená dnes, 1.júna  od 15.00 hod.             

 

SMS Info je služba, ktorou Mesto Bardejov informuje bezplatne svojich obyvateľov o novinkách a aktualitách, a o dôležitých životných situáciách.

Buďte vždy informovaní o dianí v meste.

 

Zverejnil: Marek Duleba, 2021-06-01, 15:56  marek.duleba@bardejov.sk

Najblišie udalosti

21 jún 2024
10:00 - 22:00
Rolandové hry 2024

 

sms informacie

 

grantove projekty

 

partnerske mesta

 

aed

 

btv

 

kino zriedlo

 

kulturaS

 

plavaren

 

mladez

 

Máte otázku?
Kontaktný formulár »
Napíšte nám