Mesto Bardejov - svetové dedičstvo UNESCO

V súvislosti s chystaným sobotňajším testovaním na COVID-19, ktoré je prioritne určené pre rodičov detí materských škôl a rodičov žiakov I. stupňa základných škôl, ako aj pre študentov končiacich ročníkov stredných škôl (ktoré sú momentálne v prevádzke), Mestský krízový štáb rozhodol na svojom štvrtkovom rokovaní o rozšírení o dve odberné miesta s online registráciou.

Toto rozšírenie bolo podmienené dvomi skutočnosťami: kvôli 14 dňovej karanténe sa ruší odberné miesto v Základnej škole na sídlisku Poštárka, tou druhou skutočnosťou je zaplnenie termínov na online registráciu v priebehu necelých 24 hodín.

Pre potreby testovania je tak vytvorených 8 odberných miest na piatich odberných stanovištiach: Základná škola na Komenského ulici, Základná škola na Wolkerovej ulici (jedno odberné miesto iba s online registráciou), Základná škola B. Krpelca, Základná škola s materskou školou Pod Vinbargom (jedno odberné miesto iba s online registráciou) a Základná škola na sídlisku Vinbarg. POZOR! Na online registráciu na novopribudnuté odberné miesta využite, prosíme, iba oficiálnu webovú stránku mesta www.bardejov.sk, pričom zaregistrovať sa môžete od štvrtka, 11. februára od 16.00 hod. Ak sa pokúsite zaregistrovať na iných stránkach, alebo prostredníctvom rôznych odkazovačov môže sa stať, že vaše údaje nebudú do aktuálneho registračného systému zaznamenané! Počas testovania bude opäť fungovať aplikácia odbernemiesta.sk, kde budeme priebežne umiestňovať informácie o počtoch čakajúcich v rade (v prípade odberných miest bez online registrácie).

Zároveň vás chceme láskavo požiadať, aby tí, ktorí nespadajú do predpísaného okruhu testovaných osôb, a chcú sa z rôznych príčin dať otestovať, prednostne využili kapacity odberných miest na území mesta, ktoré nie sú zriadené samosprávou Bardejova (NsP sv. Jakuba, Poliklinika ČK Plus, odberné miesto na Kukorelliho ulici, odberné miesto v Sociálnom dome Antic  a ďalšie).

Ak by pred samotným testovaním, alebo v jeho priebehu vznikli akékoľvek problémy, samospráva je pripravená ich operatívne riešiť.    

 

Zverejnil: Marek Duleba, 2021-02-11, 16:30  marek.duleba@bardejov.sk

Najblišie udalosti

12 máj 2024
17:00 - 21:00
DEŇ MATIEK

 

sms informacie

 

ukrajina

 

grantove projekty

 

partnerske mesta

 

aed

 

covidTEL

 

btv

 

kino zriedlo

 

kulturaS

 

plavaren

 

mladez

 

Máte otázku?
Kontaktný formulár »
Napíšte nám