Mesto Bardejov - svetové dedičstvo UNESCO

skendehuplru

Dnes (30.10.2020), necelých 24 hodín pred spustením celoplošného testovania na COVID-19 opätovne zasadal formou videokonferencie v Bardejove mestský krízový štáb (MsKŠ).

Ten sumarizoval plnenie prijatých opatrení v súvislosti s nadchádzajúcim testovaním a konštatoval, že samospráva Bardejova je na celoslovenské plošné testovanie pripravená. Deklarovaná pripravenosť sa týka odberných miest, ich personálneho zabezpečenia, ako aj zabezpečenia materiálovým a technickým vybavením. Skúsenosti z pilotného testovania z pred týždňa však hovoria, že vždy sa môžu vyskytnúť neočakávané prekážky a problémy: tie (ak nastanú) bude krízový štáb riešiť operatívne a chceme ubezpečiť obyvateľov mesta, že sme pripravení sa s nimi aj patrične vysporiadať.

Samospráva chystá aj jedno prekvapenie, ktoré by zajtra a v nedeľu malo výrazným spôsobom pomôcť občanom zorientovať sa v počtoch čakajúcich v jednotlivých odberných lokalitách. Keďže však platí, že "kým nie je dohodnuté všetko, nie je dohodnuté nič", momentálne dolaďujeme technické detaily projektu a podrobne o nich na našich stránkach budeme informovať dnes podvečer.

 

Zverejnil: Marek Duleba, 2020-10-30, 13:01  marek.duleba@bardejov.sk

Najblišie udalosti

Žiadne udalosti

 

sms informacie

 

ukrajina

 

grantove projekty

 

partnerske mesta

 

aed

 

covidTEL

 

btv

 

kino zriedlo

 

kulturaS

 

plavaren

 

mladez

 

Máte otázku?
Kontaktný formulár »
Napíšte nám