Mesto Bardejov - svetové dedičstvo UNESCO

skendehuplru

Oznamujeme cestujúcej verejnosti, že v súvislosti s konaním 48. ročníka Bardejovského jarmoku bude od 20.8.2019 - 9:00 hod. do 26.8.2019 - 15:30 hod. autobusová doprava vedená nasledovne:

Prímestská doprava:

Zo smeru Svidník - Poprad bude vedená po Ul. Kúpeľná - Nábrežná – T. Ševčenku – Štefánikova. To platí aj pre opačný smer v opačnom slede, so zastávkou pri HYPERNOVE v oboch smeroch.

Mestská doprava:

V smere ulíc Duklianska – Slovenská – Nový Sad – Fučíkova – T. Ševčenku – Mlynská a Komenského platí aj pre opačný smer v opačnom slede so zastávkami:

Zastávka DLHÝ RAD – OKR. ÚRAD bude v oboch smeroch dočasne presunutá a nahradí ju zastávka FUČÍKOVA – Hotel ARTIN a zastávka na Ul. NOVÝ SAD v oboch smeroch.

Zastávku Ul. JIRÁSKOVA – ZŠ v smere do B. KÚPEĽOV nahradí dočasne zriadená zastávka na Ul. MLYNSKÁ. V smere na Ťačevskú zastávku UL. JIRÁSKOVA nahradia zastávky SV. JAKUBA a KOMENSKÉHO - SPŠ podľa trasy spojov.

Zastávka KOMENSKÉHO SPŠ v smere B. KÚPELE bude dočasne presunutá na Ul. MLYNSKÁ.

Zastávku PARTIZÁNSKA - OKR. SÚD nahradí zastávka PARTIZÁNSKA – POLÍCIA.

Vzhľadom k tomu, že počas konania 48. ročníka Bardejovského jarmoku bude doprava vykonávaná v dočasne upravenom režime, žiadame Vás o pochopenie a toleranciu.

        Za pochopenie ďakujeme

 

SAD Prešov, a.s.

Bližšie informácie na : 0902 962 812, www.sad-po.sk

Najblišie udalosti

02 jún 2023
08:00 - 21:00
1.ročník Medového festivalu
01 jún 2023
08:00 - 17:00
MDD

 

sms informacie

 

ukrajina

 

grantove projekty

 

partnerske mesta

 

aed

 

covidTEL

 

btv

 

kino zriedlo

 

kulturaS

 

plavaren

 

mladez

 

Máte otázku?
Kontaktný formulár »
Napíšte nám