Mesto Bardejov - svetové dedičstvo UNESCO

O tom, že Bardejovčania a priaznivci nášho mesta sa vedia spojiť a využiť príležitosti a tak prispieť k zlepšeniu života v našom mesta svedčí aj fakt, že projekt Kultúrne leto na Radničnom námestí v Bardejove pod gesciou Občianskeho združenia Mládež 21. storočia Bardejov bol podporený a získal najviac hlasov.

V hlasovaní, ktoré prebiehalo do 31. decembra 2016 verejnosť rozhodla, že z 5 nominovaných projektov v rámci Bardejova, vyhral projekt Občianskeho združenia Mládež 21. storočia Bardejov pod názvom Kultúrne leto na Radničnom námestí.

Týmto projektom organizátori chcú oživiť Radničné námestie najmä v letných mesiacoch a pre návštevníkov námestia a jeho priľahlých častí pripravia netradičnú aktivitu zameranú na aktívne spoznanie nielen samotného námestia ale aj histórie slobodného kráľovského mesta Bardejov formou kultúrnych aktivít počas víkendov.

Minulý rok v 42 mestách, v ktorých má Raiffeisen banka svoju pobočku vybrala 5 projektov v rámci podpory na zlepšenie života v mestách na Slovensku, ktoré postúpili do hlasovania verejnosti. Projekty, ktoré získali najvyšší počet hlasov v danom meste získajú finančný dar vo výške 1000 €.

Zverejnila: Ing. Elena Volčkovová, 02-01-2017, 13:50

Najblišie udalosti

Žiadne udalosti

 

sms informacie

 

grantove projekty

 

partnerske mesta

 

aed

 

btv

 

kino zriedlo

 

kulturaS

 

plavaren

 

mladez

 

Máte otázku?
Kontaktný formulár »
Napíšte nám