Mesto Bardejov - svetové dedičstvo UNESCO

Združenie miest a obcí Slovenska je už šiesty rok partnerom vzdelávacieho projektu spoločenskej zodpovednosti „Kvalita z našich regiónov“, ktorý má za cieľ zmeniť spotrebiteľské správanie našich občanov v prospech kúpy slovenských výrobkov a služieb, a tak pomôcť zlepšiť ekonomiku Slovenska.


Radi by sme Vás informovali o pripravovanom 3. ročníku Národného týždňa na podporu ekonomiky Slovenska, ktorý sa bude konať v dňoch 10. - 16. októbra 2016. V týchto dňoch  si občania Slovenska budú viac ako inokedy opäť aktívne pýtať slovenské výrobky a jedlá pripravované zo slovenských surovín nielen v obchodoch, ale aj v reštauráciách, kaviarňach, baroch, bistrách.

Predchádzajúce roky, aj vďaka ZMOS v spolupráci s OZ Kvalita z našich regiónov a ďalších partnerov sa podarilo vytvoriť tradíciu Národného dňa na podporu ekonomiky Slovenska „Pýtajme si slovenské“.
Tento rok na základe úspechu projektu a spätnej väzby obyvateľov Slovenska sa organizátori rozhodli zorganizovať Národný týždeň na podporu ekonomiky. Nakoľko do Národného dňa sa v roku 2015 aktívne zapojilo do akcie až 100 miest a obcí Slovenska a podarilo sa nám informovať 2 000 000 občanov SR. Podľa prieskumu Gfk sa v tento deň zapojilo a nakupovalo cielene slovenské produkty až 1 200 000 ľudí. Veríme, že túto myšlienku budete aj naďalej aktívne podporovať a spoločnými silami sa nám podarí informovať čo najväčší počet našich občanov.
S dôverou si pýtajme slovenské! Je slogan Národného týždňa na podporu ekonomiky Slovenska v roku 2016.

Najblišie udalosti

21 jún 2024
10:00 - 22:00
Rolandové hry 2024

 

sms informacie

 

grantove projekty

 

partnerske mesta

 

aed

 

btv

 

kino zriedlo

 

kulturaS

 

plavaren

 

mladez

 

Máte otázku?
Kontaktný formulár »
Napíšte nám