Mesto Bardejov - svetové dedičstvo UNESCO

V utorok 2. augusta 2016 bude mať prvýkrát aj v Bardejove krátku zastávku športovec, filantrop a správca nadácie TA3 Peter Káčer v rámci dobročinného projektu “Káčer na bicykli 2016”.


V Bardejove bude cieľ druhej etapy. Zo Starej Ľubovne vyrazí v utorok 2.8. o 9:15, príchod do Bardejova je očakávaný po 13:00 hod. na Radničnom námestí.
Príďte ho aj vy podporiť, či už na bicykli tesne pred Bardejovom (v smere od Mokroluhu) a spoločne s Káčerom absolvujte zvyšok trasy priamo do cieľa na Radničné námestie. Pripojiť sa môže každý a pomôže tak dobrej veci.

Nadácia TA3 organizuje aj tento rok charitatívnu akciu, ktorá pomôže ľuďom v núdzi. Peter absolvuje svoju týždňovú Tour už po 3. krát v čase od 1 . do 7. augusta 2016. Táto jeho tour bude mať  7  etáp a takto chce Peter podporiť 7 rodín (7 ťažkých životných príbehov).
 Príďte aj vy svojou prítomnosťou podporiť túto šľachetnú akciu na pomoc ľuďom v núdzi.
Viac o projekte:
Peter Káčer pomáha rôznymi charitatívnymi formami jednotlivcom aj organizáciám, ktoré sa so svojimi prosbami o pomoc obrátili na Nadáciu TA3. So svojím špeciálne upraveným trojkolesovým bicyklom a šľachetnou myšlienkou sa každoročne vydáva na cestu naprieč Slovenskom, aby pomáhal iným ľuďom a to aj napriek tomu, že je sám hendikepovaný.
Prostredníctvom SMS zbierky tak získava finančné prostriedky pre zdravotne postihnutých ľudí, aby im takto pomohol s pokrytím finančne náročnej liečby, ako aj pre ľudí, ktorí potrebujú pomoc so zvládnutím ťažkej životnej situácie. Viac informácií nájdete na http://kacer2016.ta3.com/ .
Dobrý zámer celého projektu a aj úsilie správcu Nadácie TA3 môžete podporiť najmä zaslaním prázdnej SMS na číslo 832.
Cena SMS je 1 euro. Mobilní operátori Orange, Telekom a O2 poskytujú službu bez nároku na odmenu – celú sumu poukážu na účet Nadácie TA3. Nový mobilný operátor 4-ka službu zatiaľ neposkytuje.

Najblišie udalosti

Žiadne udalosti

 

sms informacie

 

grantove projekty

 

partnerske mesta

 

aed

 

btv

 

kino zriedlo

 

kulturaS

 

plavaren

 

mladez

 

Máte otázku?
Kontaktný formulár »
Napíšte nám