Mesto Bardejov - svetové dedičstvo UNESCO

skendehuplru

Krajská organizácia cestovného ruchu Severovýchod Slovenska vyhlasuje fotografickú súťaž Choď a foť pre všetkých fanúšikov fotografie. Ukážte  svoje dojmy, zážitky a zaujímavé miesta z regiónov Prešovského kraja. Zvečnite ho na fotografiách, zapojte sa do súťaže a zabojujte tak o hodnotné ceny.

Hory a stráne, malebné údolia, drobné chalúpky, sila histórie i zaujímaví ľudia... To všetko ponúka severovýchod Slovenska – Prešovský kraj. Územie, ktoré sa tiahne od Tatier cez Pieniny, Spiš, Šariš až po hranice s Ukrajinou. Ako ho vidíš ty? 

Súťaž prebieha od 20. marca 2015 do 5. septembra 2015. Do súťaže je možné prihlásiť len fotografie nasnímané v Prešovskom kraji od 1. januára 2015 do 5. septembra 2015.

O víťazoch rozhodne odborná porota a jedného víťaza si zvolia fanúšikovia Severovýchodu Slovenska na Facebooku. Predsedom odbornej poroty bude známy fotograf Ján Štovka

            Do súťaže sa môžu zapojiť amatérski aj profesionálni fotografi a pre víťazov sú pripravené zaujímavé ceny. Bližšie podmienky a pravidlá súťaže nájdete na: http://www.severovychod.sk/info/93347-chod-a-fot

Hlavným cieľom súťaže je podpora domáceho cestovného ruchu, prezentácia krás Prešovského kraja a zvyšovanie návštevnosti atraktivít v našom kraji. Možno práve Tvoja fotografia sa stane inšpiráciou na výlety pre tisíce ľudí.

SÚŤAŽNÉ KATEGÓRIE:

1. Príroda (hory, lúky, pastviny, vodné plochy, nádrže, vysokohorské plesá, krajinky...)

2. Kultúra, tradície a história (historické objekty – hrady, zámky, kaštiele, mestá, námestia a ľudia nášho kraja) 

3. Šport a športové aktivity

4. Black & white

Najblišie udalosti

Žiadne udalosti

 

sms informacie

 

ukrajina

 

grantove projekty

 

partnerske mesta

 

aed

 

covidTEL

 

btv

 

kino zriedlo

 

kulturaS

 

plavaren

 

mladez

 

Máte otázku?
Kontaktný formulár »
Napíšte nám