Mesto Bardejov - svetové dedičstvo UNESCO

skendehuplru

Na 21. ročníku medzinárodnej výstavy cestovného ruchu ITF Slovakiatour 2015 v Incheba Expo v Bratislave sa v priebehu štyroch dní a to od 29. januára do 1. februára 2015,  prezentovalo aj mesto Bardejov a Bardejovské Kúpele v stánku Prešovského samosprávneho kraja.

Pútavá expozícia a pestrý program upútali tisíce návštevníkov.  Veľtrh ITF Slovakiatour je najväčším veľtrhom cestovného ruchu na Slovensku a patrí medzi najvýznamnejšie podujatia v regióne strednej Európy. Veľtrh každoročne prináša komplexný servis pre ľudí, ktorí chcú cestovať do zahraničia alebo spoznávať krásy Slovenska. Počas výstavy sa predstavilo viac ako 360 vystavovateľov z 22 krajín sveta. Svojou expozíciou pútal pozornosť aj Prešovský samosprávny kraj.

V stánku, ktorý pripravila KOCR (Krajská organizácia cestovného ruchu) Severovýchod Slovenska, boli prezentované krásy a zaujímavosti Prešovského kraja. Náš región prezentovala OOCR (Oblastná organizácia cestovného ruchu) - Šariš Bardejov. Prvý deň výstavy bol tradične venovaný najmä odbornej verejnosti, zástupcom politickej sféry a spoločnostiam pôsobiacim v oblasti cestovného ruchu. Množstvo propagačných materiálov, ochutnávky východniarskych špecialít a destilátov, hudobný program umelcov z nášho regiónu, vyhodnotenie súťaže „ Najlepší v CR PSK“, vedomostné súťaže pre návštevníkov - prilákali na stánok Prešovského samosprávneho kraja a nášho výstavného pultu OOCR Šariš Bardejov tisíce návštevníkov. Ponúkli im možnosť stráviť dovolenku v našom regióne, v našom krásnom a historickom meste, v našich svetoznámych kúpeľoch a to v kvalitných ubytovacích a wellness zariadeniach, kde si okrem iného môžu počas celého roka vybrať z množstva zaujímavých kultúrno - spoločenských podujatí.

Počas veľtrhu sa na stánku PSK uskutočnilo aj oficiálne odovzdávanie cien súťaže celoslovenského informačného portálu SLOVAKREGION „Najkrajšie mesto a obec Slovenska“. Zástupcovia mesta Bardejov si osobne prevzali ocenenie za 2. miesto s počtom hlasov 36 114. Verím, že aj vďaka tejto pútavej prezentácii na ITF Slovakiatour 2015 sa zviditeľnil náš región Šariš, mesto Bardejov a Bardejovské Kúpele.

 

 itf 2015 01 itf 2015 02 

Najblišie udalosti

Žiadne udalosti

 

sms informacie

 

ukrajina

 

grantove projekty

 

partnerske mesta

 

aed

 

covidTEL

 

btv

 

kino zriedlo

 

kulturaS

 

plavaren

 

mladez

 

Máte otázku?
Kontaktný formulár »
Napíšte nám